نشست دبیر جشنواره فیلم ورزشی و مدیرشبکه ورزش با سرکنسول ایران در میلان

نوشته شده در نویسنده :

سیدمجتبی علوی، دبیر جشنواره فیلم های ورزشی ایران و احسان شیعه، مدیر شبکه ورزش سیما و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم های ورزشی ایران روز گذشته (سه شنبه، 7 آبان) با داریوش صولت، سرکنسول ایران در میلان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم های ورزشی ایران، در این دیدار درباره موضوعات مختلف و همچنین حضور نمایندگان سینمای ایران در جشنواره جهانی فیلم های ورزشی 2019 بحث و تبادل نظر شد.

سرکنسول ایران در میلان در این دیدار ضمن استقبال از حضور پرشور نمایندگان سینمای ایران در جشنواره میلان، گفت: ما آمادگی داریم تعامل با جشنواره فیلم های ورزشی ایران را برای حضور هرچه بهتر و شایسته تر در این رویداد بین المللی افزایش دهیم.

سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم های ورزشی میلان چهارشنبه، 8 آبان با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان می رسد؛ از کشورمان آثاری در بخش های مختلف در این دوره حضور داشتند و نمایش داده شدند.

جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از ۱۱۶ کشور عضو این فدراسیون هستند. جشنواره ایران به عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورهاست و آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران ۱۱ تا ۱۶ آذر ۱۳۹۸ در تهران و قشم به همت موسسه فرهنگی خانه هنر خیام در بخش خصوصی برگزار می‌شود.