معرفی هیات داوران دو‌ بخش سیزدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی

نوشته شده در نویسنده :

هیات داوران بخش موضوعی و بخش فیلمنامه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، بر این اساس، با حکم سیدمجتبی علوی، دبیر و عبدالحمید احمدی، رییس شورای سیاستگذاری جشنواره، اکبر محمدی(رییس اسبق کمیته جوانان فدراسیون فوتبال و مدیرعامل پیشین باشگاه پیکان)، فرشید طهماسبی(رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید رجایی)،‌ کاوه احمدی(کارشناس فرهنگی و مدرس دانشگاه)، محمود عبدالهی(مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک) و میثم فضلعلی (مدیر گروه ورزش شبکه سوم سیما) به عنوان اعضای هیات داوران سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران در بخش موضوعی معرفی شدند.

* معرفی داوران بخش فیلمنامه

همچنین دبیر جشنواره در احکام دیگری، محسن علی‌اکبری (تهیه‌کننده سینما)، جواد اردکانی (نویسنده و کارگردان) و مسعود نجفی (کارشناس رسانه و سینما) را به عنوان داوران بخش فیلمنامه منصوب کرد.

در این دوره جشنواره فیلم های ورزشی برای نخستین باردر فراخوان، دریافت طرح و فیلمنامه برای ساخت فیلم های ورزشی نیز طراحی و اجرایی شده است.

بیش از ۵۰۰ فیلم از ایران و ۶۸ کشور در بخش‌های مختلف به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران ارسال شده است؛ داوران در بخش‌های مختلف این روزها مشغول بررسی آثار هستند و مراسم پایانی ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱ در آکادمی ملی المپیک با حضور چهره های فرهنگی و ورزشی برگزار می شود.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران با حمایت کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، وزارت ورزش و جوانان، سازمان صدا و سیما و سازمان سینمایی وزارت ارشاد در بخش خصوصی و به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر المپیک برگزار می‌شود.