فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی

نوشته شده در نویسنده :

 

فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی

فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی 

فراخوان شرکت در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین دوره جشنواره عکس ورزشی منتشر شد.

به گزارش امور رسانه ای یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی، در ابتدای این فراخوان آمده است: جشنواره فيلم هاي ورزشي ايران، نماينده انحصاري فدراسيون جهانی فيلم‎هاي ورزشي (FICTS) است و اين جشنواره به منظور رقابت بين فيلم سازان، برنامه سازان، کشف استعداد هاي جوان و معرقي چهرهاي خلاق، همگام با سياست هاي ورزش کشور، کميته ملي المپيک و پارالمپيک و FICTS در راستاي حمايت از توليد و عرضه فيلم هاي ورزشي برگزار خواهد شد.

فيلم هاي سينمايي و تلویزیونی، آثار کوتاه، مستند، پويانمايي و برنامه هاي تلويزيوني توليد شده در فاصله سال هاي 1394 تا 1396 با تکميل فرم و ارائه اطلاعات مورد نياز مي توانند در يکي از بخش هاي جشنواره حضور يابند. همچنین در خصوص آثار سينمايي، محصولات توليد شده در فاصله سال هاي 1393 تا 1396 امکان حضور در جشنواره را خواهند داشت. مهلت ارسال آثار نیز از 25 تیرماه تا 25 شهریور سال جاری تعیین شده است.

برای مطالعه متن کامل فراخوان این جشنواره و اطلاعات بیشتر می توان به سایت رسمی جشنواره به نشانی www.sport-film.com مراجعه کرد.

برگزیدگان این جشنواره به عنوان نماینده سینمای ایران به جشنواره جهانی فیلم های ورزشی در میلان ایتالیا معرفی می شوند. هر ساله آثار ورزشی ۱۱۴ کشور در بخش های سینمایی، تلویزیونی، مستند، تیزر و وله در جشنواره جهانی میلان به داوری گذاشته می شود. دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی پس از ٦ سال وقفه اسفندماه ٩٥ به دبیری سیدمجتبی علوی در تهران برگزار شد که در آن دوره از خانواده زنده‌یاد ناصر حجازی و علی پروین تجلیل و در بخش خاطره هنری از عطاالله بهمنش به عنوان یکی از قدیمی‌ترین گویندگان ورزشی تجلیل و همچنین از تمبر یادبود ده سالگی جشنواره رونمایی شد.

نشانی دبیرخانه و راه‌های ارتباطی با جشنواره بین‌المللی فیلم های ورزشی نیز به این شرح است: 
تهران. ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، تقاطع خيابان حسین پور، پلاک 79 
صندوق پستی: 13165/155 تلفن تماس:021-88248281
وب‌سایت جشنواره: www.sport-film.com
راه ارتباطی: info@sport-film.com

یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی ایران، ۲۴ الی ۲۶ مهرماه ۱۳۹۶ به دبیری سیدمجتبی علوی، همزمان با هفته گرامیداشت تربیت بدنی و با همکاری کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، وزارت ورزش و جوانان، وزارت کار و رفاه اجتماعی، شبکه ورزش و شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.