جشنواره جهانی فیلم‎های ورزشی 2019 آغاز به کار کرد

نوشته شده در نویسنده :

سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم‎های ورزشی 2019 در شهر میلان ایتالیا به عنوان مقر فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم های ورزشی ایران، سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم های ورزشی شامگاه جمعه، سوم آبان در حالی آغاز به کار کرد که در این دوره چند اثر از کشورمان در بخش های مختلف حضور دارد.

در مراسم افتتاحیه این رویداد که با حضور فرانکو اسکانی، رئیس فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی(FICTS) و پیام توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) آغاز شد، چهره هایی چون شهردار میلان، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا، قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی چند کشور حاضر در جشنواره، سینماگران و مدیران برخی شبکه های ورزشی حضور داشتند.

سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم‎های ورزشی از 25 تا 30 اکتبر 2019 در میلان برگزار می شود.

جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از ۱۱۶ کشور عضو این فدراسیون هستند. این جشنواره به عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورهاست و آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران ۱۱ تا ۱۶ آذر ۱۳۹۸ در تهران و قشم به همت موسسه فرهنگی خانه هنر خیام در بخش خصوصی برگزار می‌شود.