انتصاب مدیران اجرایی جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی

نوشته شده در نویسنده :

با حکم دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران، مدیران اجرایی این دوره جشنواره منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران، سیدمجتبی علوی در احکام جداگانه ای محمد طیب را به عنوان معاون اجرایی و مدیر بخش بین الملل، غزاله سرلک را به عنوان مدیر دبیرخانه و رضامیرمحرابی را به عنوان مدیر رسانه و ارتباطات دوازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران منصوب کرد.

جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از ۱۱۶ کشور عضو این فدراسیون هستند. این جشنواره به عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورها است و با توجه به جایگاه بین المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند.

دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران به دبیری سیدمجتبی علوی و ریاست احسان شیعه با همکاری شبکه ورزش سیما، سازمان صداوسیما، وزارت ورزش و جوانان، سازمان منطقه آزاد قشم، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان سینمایی، تابستان امسال به همت مؤسسه فرهنگی خانه هنر خیام در بخش خصوصی برگزار می‌شود.

برای مطالعه متن کامل فراخوان این جشنواره و اطلاعات بیشتر می‌توان به سایت رسمی جشنواره به نشانی www.sportfilmfest.ir مراجعه کرد. مهلت ارسال آثار 30 خرداد تعیین شده است.