انتصاب رئیس هیات انتخاب و داوران دوازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی

نوشته شده در نویسنده :

با حکم دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران، علی روئین‎تن، کارگردان سینما به عنوان رییس هیات انتخاب و داوران این جشنواره منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران، در بخشی از حکم سیدمجتبی علوی خطاب به این سینماگر آمده است: «ضمن عرض تشکر بابت همکاری سه ساله با این جشنواره بدینوسیله به عنوان مشاور عالی دبیر جشنواره و رئیس هیات انتخاب و داوران دوازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران در سال 98 منصوب می شوید.»

دوازدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم‌های ورزشی (FICTS) است که به منظور رقابت بین فیلمسازان، برنامه‌سازان، کشف استعدادهای جوان و معرفی چهره‌ای خلاق، همگام با سیاست‌های ورزش کشور، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و FICTS در راستای حمایت از تولید و عرضه فیلم‌های ورزشی برگزار خواهد شد.

در این دوره علاوه بر فیلم‌های داستانی سینمایی، داستانی ویدئویی در قالب‌های کوتاه، بلند و پویانمایی، فیلم‌های مستند، برنامه‌های تلویزیونی، تیزر و نماهنگ تولید شده در فاصله سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ آثاری با موضوعات المپیک و پارالمپیک، ورزش و مبارزه با اعتیاد و فیلم‌های کوتاه موبایلی و ویدئویی با موضوع بازی‌های محلی، بومی و عشایری می‌توانند در بخش ویژه این رویداد حضور پیدا کنند. مهلت ارسال آثار ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ تعیین شده است.

دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران به دبیری سیدمجتبی علوی و ریاست احسان شیعه با همکاری شبکه ورزش سیما، سازمان صداوسیما، وزارت ورزش و جوانان، سازمان منطقه آزاد قشم، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان سینمایی، دوم تا ششم تیر ۱۳۹۸ همزمان در تهران و قشم به همت مؤسسه فرهنگی خانه هنر خیام در بخش خصوصی برگزار می‌شود.

انتشار: 8 اردیبهشت 98